Ми допомогли

Наш фонд допоміг здійснити мрію сина Шилова С.В., героя АТО, який загинув захищаючи нашу країну. Було придбано довгоочікувані кросівки для хлопця.
Цього року наш фонд не забув привітати і родину захисника нашої країни, учасника бойових дій у зоні АТО Артема Іваненко. В сім`ї вже є 4 хлопці, і скоро чекають на маленьку дівчинку! Хлопчикам ми купили одяг, та придбали деякі речі для малечі, яка вже скоро зявиться на світ!
Ще подарунок отримала сім`я Андрющенко Володимира Миколайовича(93 ОМР, загинув 26.04.2015р). А саме син, якому наш фонд придбав довгоочікуваний телефон!
З радістю ділимося з Вами такими гарними і позитивними фото! МБФ Благодійність Світу придбав штучну ялинку для сім`ї та подарунок для хлопчика. (Синок Данілова Ростислава Олексійовича, 25 ДШВ).
Вже традиційно, перед новорічними святами, наш фонд зробив подарунок для родини Широкова Андрія Вікторовича, військовослужбовця 1 механізованого батальйону 54 ОМБР, який загинув на Світлодарській дузі. Раді підтримувати цю гарну сім`ю! Всіх вітаємо з наступаючим Новим роком!
Подарунки уже в дорозі️! Напередодні Новорічних свят МБФ Благодійність світу вже традиційно відправив подаруночки діткам загиблих героїв АТО. Дякуємо всім, хто не залишився байдужим та перераховував кошти на ці потреби!
Зробили подарунки діткам Широкова Андрія, купили обновки для літнього відпочинку! Бажаємо дітям гарного відпочинку та позитивних ємоцій!
Перед Новим роком завітали ще раз до наших гарних друзів, сім'ї Широкова Андрія, і знову порадували його 5х діток! Адже так приємно робити подарунки які дуже чекають діти, особливо коли свято вже на порозі! Всіх вітаємо з наступаючим Новим роком!
Фотозвіт від щасливої донечки Гружко Романа, яка теж отримала довгоочікуваний подарунок до свята!
Донечка Залізко Олександра Броніславовича, Аріночка дуже мріяла про свій особистий телефон, і отримала його на свято Святого Миколая!