Про нас

Наша місія

Сьогодні держава не в силах допомогти усім нужденним дітям України. І ми все це прекрасно усвідомлюємо. Якраз тому ми вирішили допомагати саме дітям. Адже хто ще може бути більш незахищеним, хто більше за інших потребує допомоги, як не діти?

Спочатку ми планували здійснювати допомогу тільки найменшим, але з часом переконалися, що зараз допомога потрібна і дорослим. Саме тому ми вирішили створити кілька програм допомоги для різних вікових груп.

Наша місія сьогодні - це допомога дітям-сиротам різного віку на всій території України. Адже діти - це наше майбутнє, і тільки виявляючи любов і турботу про них, ми зможемо створити нове покоління, яке любить свою Батьківщину і поважає фундаментальні принципи свободи і рівності всіх людей, незалежно від кольору шкіри і віросповідання.

На момент створення фонду нашою метою, перш за все, була допомога дітям, але ситуація в країні, яка склалася сьогодні, внесла свої корективи. Україна, на жаль, переживає зараз дуже складний період - в нашій підтримці потребують не тільки діти: сотні сімей залишилися без даху над головою, людям потрібна фінансова, медична і психологічна допомога. І в цей непростий час ми готові направити свої сили і засоби туди, де вони потрібні найбільше. Ми готові допомогти Україні в ім'я майбутнього!