Приєднатися до нас

Наша команда

Україна

Клюшке Жанна Федорівна

Президент фонду.

Благодійний фонд для мене - це можливість знайти і залучити якомога більше друзів і однодумців для  допомоги. Сьогодні допомоги потребує Україна. Давайте разом допоможемо їй! Коли ви берете участь у благодійності ви відкриваєте величезні двері можливостей! Спробуйте і ви будете вражені!

Клюшке Станіслав

Віце-президент фонду

 

Нагорна Тетяна Федорівна

Представник фонду в Україні та закордоном.

Ремпінска Валентина

Представник фонду в Києві.

Незаміжня, виховую сина Владислава (13 років) Працюю директором «Крестар Оверсіс» Чому я стала волонтером - бо це унікальна можливість допомагати людям. А також тому, що у цей складний кризовий час кожен повинен зробити все, що від нього залежить для збереження миру і благополуччя в нашій країні.

Анастасія Цуруль

Представник фонду у Києві.

Отримала лінгвістичну та економічну освіти. Я не можу лікувати людей, якщо вони сильно захворіли. Не можу піти захищати свою країну, якщо почалася війна. Не можу побудувати будинок тому, у кого він зруйнований. Але це не означає, що я не можу допомогти. Я стала волонтером тому, що допомагати може кожен з нас, незалежно від своїх умінь і можливостей. І я вірю, що спільними зусиллями, можна домогтися чого-завгодно.

Калітвенцева Алла Володимирівна

Представник фонду у Києві.

Допомога іншим, а особливо тим, хто у той чи інший момент, через низку причин, цього дійсно потребує, вважаю місією кожної усвідомленої людини. Адже тільки віддаючи ми можемо поліпшити себе і цей світ!

Арєф'єва Вікторія Олександрівна

Представник фонду в Україні та закордоном.

У житті кожного з нас є тільки два шляхи: змиритися з тим, що ми маємо сьогодні. Або взяти на себе відповідальність за зміну життя на краще!

Ірина Череваньова

Представник фонду в Україні та закордоном.

З дитинства люблю музику, тому за фахом стала її викладачем. За допомогою музики можливо доторкнутись до найпотаємніших, найтонкіших струн людської душі. Благодійність - тонка справа, гарна справа, яка потребує витонченості і розуміння людських потреб. Відчуваю в собі сили і потенціал творити добро. А гарних справ, як і гарної музики, багато не буває!

Ксенія Кіт

Представник фонду у Києві.

Студентка і активістка.

Саша Побрус

Представник фонду у Києві.

США

Маринська Марія

Представник фонду в Америці.

У 13 років ходила в модельну школу в Києві. Потім переїхала до Америки і закінчила американську школу моделей, вивчала TV production (відео репортажі, кліпи) два роки. Мріяла з дитинства жити в Нью Йорку, стати моделлю і займатися благодійністю. У 17 років мої мрії почали збуватися: переїхала в Нью Йорк, і почала працювати моделлю. Виступала на тижні моди, ходила на фотозйомки, працювала в Парижі. У майбутньому хотіла б стати однією і з моделей Victoria Secret.

Мій девіз: Йти вперед і не зупинятися на досягнутому!
Люблю Україну і мрію допомогти дітям, які потребують допомоги для того, що б здійснилися їхні мрії.

ОАЭ

Кієрнан Ольга

Представник фонду у ОАЕ