Про нас

Історія створення

Займаючись бізнесом в Україні вже протягом багатьох років, ми завжди допомагали дитячим будинкам і періодично надавали адресну допомогу всім, хто її потребує, в тому числі і талановитій молоді, яка не має можливості реалізувати свій творчий потенціал або отримати гідну освіту.

Ми вважаємо, що будь-яка людина, що отримує дохід, завжди повинна віддавати його частину на благодійність. Так прийнято у всьому світі, і ми дуже сподіваємося, що і в Україні культура благодійності також буде розвиватися і досягне таких масштабів як, наприклад, в Європі, де на благодійність виділяють гроші майже 100% всіх приватних компаній і велика частина населення.

У кожної людини є якісь внутрішні пориви, які йому часто важко висловити, але які не дають спокою, поки не будуть втілені в життя. У нас, творців фонду «Благодійність Миру», такий порив - допомагати ближнім, а саме дітям. Саме це бажання привело нас до думки про створення фонду. Адже створивши фонд і справді «заразивши» бажанням допомагати багатьох людей, ми принесемо добро якомога більшій кількості дітей в Україні та за її межами.

Ми вирішили, що будемо докладати всіх можливих зусиль, щоб донесли до кожного жителя України: благодійність - це не пусте слово, це явище світового масштабу і значення, яке має залишити відгук у душі кожної людини і створити в Україні нове європейське суспільство, до якого неухильно прямує наша країна.