Стрічка новин

БФ "Благодійність Світу", а саме наша помічниця Ірочка привітала зі святом Святого Миколая діток Широкова Андрія Вікторовича. Діткам дуже сподобалися іграшки, особливо хлопцям :) . Долучайтесь до нашого фонду!
Дякуємо, наші любі друзі, що даруєте нам змогу творити маленькі дива! Ми зібрали кошти і купили подарунки до свята Святого Миколая- діткам Широкова Андрія Вікторовича, який загинув у бою на Світлодарській дузі.
Большое спасибо ООО Студия Комфорта. Инженерия, кондиционирование, отопление. Тел (044) 227 57 13. За поддержку нашего фонда !!! Низкий поклон и благодарность работников фонда БЛАГОТВОРИТЕЛЬНОСТЬ МИРА - фонда инициированного бизнесом и людьми! Рекомендуем как лучшую компанию в сфере строительного...
Додаємо фотозвіт! Отримали нашу посилочку! Бажаємо маленькому синочку здоров`я, нехай росте на радість батькам! Дякуємо всім, хто приєднався до нашого фонду!
БФ Благодійність світу та наша команда,надали допомогу маленькому синочку захисника нашої країни, учасника бойових дій у зоні АТО Артема Іваненко. Ми купили 4 великих упаковки памперсів та деякі речі для малюка. Дякуємо, Артему за захист нашої рідної землі від ворогів!
Отримали посилочку малюки з Хмельницького центру матері та дитини! Бажаємо скорішого виздоровлення мамам та діткам, а також завідуючій Кисіль Любовь Вікторовні, на даний час всі хворіють в центрі!
Відправили посилочку в Хмельницький будинок матері та дитини. Вже не вперше БФ Благодійність світу зібрав кошти на підгузки для малят. Щиро дякуємо Всім за допомогу!
23 вересня 2017р. на територрії військової частини А0136 вдруге було проведено турнір з силових видів спорту серед військових частин Збройних сил України присвячений вшануванню памяті воїнів-героїв АТО "II відкритий меморіал героїв АТО". БФ "Благодійність Світу" - були відповідальними за польову...
Отримали нашу посилочку- дітки з дит.будинку Зелений Гай, що на Харківщині! Ще раз дякуємо Всім, хто допоміг нам зібрати кошти і купити дитяче харчування.
Щиро дякуємо за щедрі пожертви, і допомогу нашому фонду - віце-президенту УСПП, зам.голови правління та зам.голови правління Українського фонда миру, раднику прем`єр міністра України - Денисюк Людмилі Всеволодовні. Бажаємо Вам міцного здоров”я, і в своїх молитвах просимо у Бога благословення для...